OFERTA: 

fala-uderzeniowe-mini

 

KRIOTERAPIA

KINESIOTAPING

 

 Nasi patrnerzy: 

RA-MED Sklep Medyczny Adrian Reinhard

 

 

Statystyki

Odsłon : 366056
MASAŻ GORĄCYMI KAMIENIAMI PDF Drukuj

Masaż gorącymi kamieniami

Masaż ten łączy w sobie zalety masażu ze szczególnymi właściwościami wulkanicznych kamieni bazaltowych. Przywraca harmonię ciała i umysłu, powoduje przypływ pozytywnej energii.
Jest zabiegiem silnie relaksującym, pomaga osiągnąć uczucie spokoju i odprężenia, redukuje stres, zmęczenie, zmniejsza napięcia mięśniowe, korzystnie wpływa na układ krwionośny, przyspiesza metabolizm, przyczynia się do poprawy psychofizycznej sprawności organizmu

Masaż klasyczny

Masaż ciała rozluźniający mięśnie, pobudzający receptory znajdujące się na ciele, polepszający krążenie krwi. Jest stosowany jako jeden ze środków w odnowie biologicznej.

Masaż leczniczy

Intensywny masaż strefowy-skupienie się na określonej części obciążonej bólem. Stosowany w rehabilitacji urazów takich jak: zerwane ścięgno, wybity bark, bóle kolan itp. Pozwala na szybkie przywrócenie sprawności i wyeliminowanie bólu.

Masaż relaksacyjny

Jedna z najbardziej znanych form masażu. Rozluźnia, uspokaja i doskonale wpływa na poprawę ogólnego samopoczucia. Uwalnia od stresów dnia codziennego oraz likwiduje napięcia mięśniowe.

Masaż sportowy

Wywodzi się z klasycznego masażu leczniczego. Akcent w masażu sportowym położony jest na techniki o silniejszym oddziaływaniu na masowane tkanki. Usuwa objawy napięcia oraz szybko i bez straty energii podwyższa zdolność do pracy całego organizmu.

Masaż limfatyczny

Celem tego masażu jest udrożnienie wszystkich naczyń limfatycznych, odprowadzenie nadmiaru wody zgromadzonej w organizmie. Technika ta reguluje krążenie, likwiduje opuchliznę. Należy do masaży delikatnych, wykonywanych punktowo, zawiera w sobie elementy akupresury.

Masaż wyszczuplający

Polega na zmniejszeniu, rozbiciu tkanki tłuszczowej, wprowadzeniu jej w ruch. Umożliwia szybsze spalanie tłuszczu przez organizm. Rozbity tłuszcz jest zamieniany w energię wykorzystywaną przez organizm. Przy równoczesnym zastosowaniu diety daje duże efekty.

Masaż antycellulitowy

Poprawia metabolizm, polepsza wchłanianie składników aktywnych, poprawia krążenie skórne. Zapobiega obrzękom, wspomaga leczenie zmian cellulitowych.

Drenaż limfatyczny

Ma na celu udrożnienie wszystkich naczyń limfatycznych, odprowadzenie nadmiaru wody zgromadzonej w organizmie. Technika ta reguluje krążenie i likwiduje opuchliznę. Jest to masaż delikatny, wykonywany punktowo.

Refleksoterapia

To terapeutyczny masaż stóp, polegający na ucisku określonej strefy na stopie, wywołującego reakcje organów pozostających w ścisłym związku z masowanymi miejscami. Ma działanie przeciwbólowe, zapobiegawcze, rozluźniające, kojące i wspomagające leczenie dolegliwości różnego typu.

Zadzwoń i umów się na wizytę!  

 

tel. 77 55 606 19